Mūsu futbolisti izcīna pārliecinošas uzvaras

Šo trešdien un ceturtdien mūsu skolas 2011. gada un jaunāki dzimušie futbolisti Rolanda Jierka vadībā aizvadīja Rīgas valstspilsētas vispārējās izglītības iestāžu  spartakiādes sacensības futbolā. 4 komandu grupu turnīrā mūsu skolas stadionā tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras. Kā arī vakardienas spēlēs Rīgas Ķengaraga vidusskolas stadionā tika izcīnīta pirmā vieta. Vislielākais nopelns uzvarās ir visai komandai un ļoti labam komandas mikroklimatam un cīņasparam.