Strauji tuvojas decembris un skolas Ziemassvētku balle

Labdien, 9.-12.klašu jaunieši un klašu audzinātāji!

Hey! Strauji tuvojas decembris un skolas Ziemassvētku balle, kurā būs iespēja izdejoties un iegūt balles karaļa vai karalienes titulu.

!!! Ziemasvētku balle - diskotēka "Zvaigžņu nakts" 16.decembrī plkst.18.00 -21.00

• Katrai klasei būs savs galdiņš aktu zālē, kuru paši tematiski noformē un uzklāj ar līdzpaņemtiem gardumiem (un arī novāc pēc pasākuma).
  • Apģērba etiķete/dreskods- Kokteiļa tērps (Cocktail attire) ar radoši individuālu pieeju (kokteiļkleita meitenēm un tumšs uzvalks puišiem).

Apģērba krāsa- visi zilās krāsas toņi un sudraba krāsa.

• Būs pasākuma vadītāji, spēles, pārsteiguma balviņas un kas gan ir balle bez karaļu pāra. Šī aktivitāte ne tikai dos kroni uz galvas, bet arī papildinās vakaru ar dažādām jautrām aktivitātēm un uzdevumiem.
  • Būs arī dejas un Ziemassvētku balles deja - valsis, kuru aicināti visi mācīties dejot skolas sporta stundās sadarbībā ar sporta skolotājiem.

Vēl sporta deju skolotāja Inga Cepīte jūs sagaidīs aktu zālē, lai dejotu valsi, katru trešdienu, sākot ar 23.novembri, pēc 4.stundas starpbrīdī plkst.12.00-12.15 10.-12.klašu jauniešus un pēc 5.stundas - plkst. 13.00-13.15 visu 9.klašu jauniešus.

P.S. Pa klasēm vēl informēsim par citiem organizatoriskiem jautājumiem. Lūgums veidot skolēnu sarakstu no klases, kuri piedalīsies Ziemassvētku ballē!!!

Lai mums veicas,
skolēnu pašpārvalde