Skola piedalās jauniešu iniciatīvas projektu konkursā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana”

20171102 081448     2017.gada pavasarī mūsu skola piedalījās jauniešu iniciatīvas projektu konkursā “Izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošana” un saņēma Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Skolotāja I.Bukēviča un skolas saimniecības pārzine M.Rumjanceva kopā ar skolēnu grupu izstrādāja apzaļumošanas darbu plānu, kura realizāciju bija nolemts veikt rudenī.

Šī vasara mūsu skolai bija īpaša ar lieliem darbiem skolas teritorijas sakārtošanā, apzaļumošanas darbi kļuva par jauku papildinājumu vasarā paveiktajam. Skolas tehniskie darbinieki sagatavoja augsni piecās lielās apstādījumu dobēs, viņiem palīdzēja 9. un 10.klašu zēni. Skolēnu brīvlaikā tika iestādītas Rietumu tūjas, Tumberga bārbeles, Japānas spirejas, zvīņainie kadiķi, irbeņlapu fizokarpi, astilbes, Bizantijas sārmenes, Virdžīnijas kadiķi un citi daudzgadīgie dekoratīvie krūmi un stādi.

Nākamā gada pavasarī varēsim priecāties par skaistajiem apstādījumiem. Teritorijas labiekārtošanas darbs turpināsies, izvietojot laukumā soliņus un atkritumu urnas.

Paldies skolas darbiniekiem un skolēniem par darbu, paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par idejisku un finansiālu atbalstu.

google photo