Pasaciņa  konkursā “Šokis Mus Jungia 2024”

Pasaciņa konkursā “Šokis Mus Jungia 2024”

Saulainajā 11. maija rītā, jau 6:30 mūsu vidusskolas grupa tikās pie skolas, lai kopā dotos uz Lietuvu, kur piedalījāmies konkursā “Šokis Mus Jungia 2024”. Pa ceļam piestājām “Circle K”, lai izmēģinātu konkursa dejas un būtu gatavībā lielajai skatuvei.
      Uz skatuves mums gāja krāsaini, kā nu kuram, taču visi atdevām savu enerģiju un deksmi, lai parādītu savas dejas. Žūrija, skatītāji, dejotāji baudīja mūsu dejas mākslu un azartu. Mūsu kolektīvs tika atzīts par enerģiskāko kolektīvu konkursā.
      Mājupceļā kopīgi noskatījāmies Latvijas hokeja izlases šī gada pasaules hokeja čempionāta pirmo spēli pret Poliju, kur viņi uzvarēja pagarinājumā. Lai gan bijām noguruši, emocijas, kas virmoja gaisā par Latvijas hokeja izlasi un dienas iegūto atzinību, virmoja pa visu autobusu un mūs saliedēja vēl vairāk.