Latvijā darbu uzsāk “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu” programma.

kop

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā sāk Eiropas Savienības mēroga programmu “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas”. Tās mērķis ir veidot jauniešos apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas daļu un motivēt tos aktīvi līdzdarboties.
     Programmas pilotprojekts jau īstenots sešās valstīs - Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Polijā, Spānijā. Šogad plānots projektu ieviest visās 28 ES dalībvalstīs.
     Latvijā šī mācību gada pirmā tikšanās - nodarbība notika 19. oktobrī ES mājā. Šajā projektā darbu uzsāka arī mūsu skola. Mūsu skolas audzēkņi kopā ar skolotāju R.Liepiņu plāno sekmīgi īstenot šo projektu.