Aerobikas diena 5. - 8.klasēm

DSC 0203      Šogad klašu komandu priekšnesumi bija īpaši rūpīgi sagatavoti, INTERESANTI UN RADOŠI! Un kādi tērpi, vienotais vizuālais stils, komandas sadarbība, ....bija, ko skatīties!!! Starp citu skolotāju un skolēnu žūrijai bija grūti izvērtēt labākos no labākajiem.

Aerobikas dienas pasākums 7.aprīlī pierādīja to, lai arī cik aizņemts vai slinks tu esi - tu vari izdarīt jebko, sūri tiecoties pēc augstākā mērķa! Klašu komandu sagatavotība kārtējo reizi mums visiem pierādīja, ko mēs patiesībā varam, ja gribam!”

Rezultāti:

Hip- Hop deju solī 5.-6.klašu grupā
          1.vieta 5.b klasei
          2.vieta 6.a klasei
          3.vieta 6.b klasei

Rokenrola deju solī 7.-8.klašu grupā
          1.vieta
                   7.b, 8.a, 8.b klasēm

Liels paldies atraktīvajiem klašu audzinātājiem, kuri stiprināja un bagātināja klašu komandu priekšnesumus!!!
      Uz tikšanos nākamgad,
      Skolēnu dome