Lieldienu sadraudzības koncerts “Ceļo uz gaismu…” Ķekavā

kekava“Cik daudz gaismas uz ceļa,
Pa kuru mums jāiet…
Iesim
saņemt un starot,
un dot.”

12. aprīlī TDK “Pasaciņa” dejotāji ciemojās Ķekavā, kur sadraudzības koncertā ieskandināja Lieldienas. Koncertā piedalījās arī ansamblis “Rasa”, Olaines 1. vidusskolas TDK “Dzērve”(vadītāja Aija Freimane), Ogres kultūras centra TDK “Pīlādzītis” (vadītāja Mārīte Baltā) un mājinieki “Ķekaviņa” (vadītāja Īrisa Gaile, asistente Marta Helēna Vanaga). Koncertā “Pasaciņa” izdejoja 2 dejas: “Circenītis”, “Jancis rijā”. Dejotāji atzina – izdevās labi nodejot gan pašiem, gan citiem!

Saviesīgajā daļā kolektīvi rādīja savus talantus: veidoja cilvēku piramīdu, lika kubiku rubiku, dziedāja, skandēja tautasdziesmas un izdejoja mūsdienīgās melodijas. Kopīgas rotaļas un disenīte – un jautrība garantēta!
Kā jau Lieldienās pienākas – pasākuma beigās katrs saņēma pa krāsotai olai.
     Plaša skola, sirsnīga uzņemšana, jauka gaisotne – būs prieks vēl kādu reizi ciemoties pie jauniegūtajiem draugiem viesmīlīgajā Ķekavā!