Lieldienu ieskaņas koncerts mūsu sākumskolā

DSC 0032     Tūlīt, tūlīt klāt pavasara skaistākie un gaidītākie svētki – Lieldienas!
     Gaidot pavasara saulgriežus, 4.klašu skolēni un viņu skolotājas aicināja Latgales priekšpilsētas PII sagatavošanas grupu audzēkņus un mūsu skolas skolēnus uz svētku ieskaņas koncertiem “Pretim Lieldienām”.
Koncertos piedalījās mūsu talantīgākie bērni, kuri priecēja ar raitu deju soli, muzikāliem priekšnesumiem un izteiksmīgu aktierspēli lugā “Lieldienu groziņš”. Īpašs paldies galveno lomu atveidotājiem Laurai (1.c), Beātei (1.c), Patrīcijai (4.b), Jurim (4.a), Pēterim(4.a), visiem muzicējošajiem dalībniekiem un koncerta vadītājām Alisei(4.c) un Gerdai(4.b).
     Vēlam gaišas un saulainas Lieldienas visai Rīgas 25.vidusskolas saimei!

Sākumskolas MK

google photo