Izstāde „Mana Maskavas forštate”

IMG 20170317 WA0001     Biedrība „Rīgas Spīķeri” š.g. janvārī aicināja Maskavas forštates iedzīvotājus pieteikt dalību interaktīvā fotoprojektā „Mana Maskavas forštate”. Rīgas 25. vidusskolas 8.c klases skolniece Elizabete Ivanova tika apstiprināta projektam, kura dalībnieki, izmantojot vienreiz lietojamos fotoaparātus, bija aicināti iemūžināt fotofilmiņas 27 kadros savu redzējumu par Maskavas forštati. 17. martā tika atklāta interaktīvā fotoprojekta izstāde „Mana Maskavas forštate”, kurā aplūkojamas 50 lielformāta fotogrāfijas – izstādē apskatāmas veselas divasIMG 20170317 WA0000 Elizabetes fotogrāfijas (lai gan tika plānots, ka katrs dalībnieks piedalās ar vienu labāko darbu).
     Sveicam ar panākumiem!
Izstāde “Mana Maskavas forštate” Rīgas Austrumu izpilddirekcijā, Daugavpils ielā 31, 4. stāvā, būs aplūkojama līdz 31. martam. P., O., T., C. pl. 8.30–17.00, piektd. pl. 8.30–16.00. No 3. līdz 9. aprīlim izstāde būs apskatāma “Galerija Centrs”!