Lasīšanas svētki – Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas ekspertu apbalvošana

20170301     Rīgas 25. vidusskolas bibliotēka Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā piedalās jau 9. gadu.

Šogad, lai kļūtu par žūrijas ekspertu, bija jāizlasa 6 grāmatas un jāaizpilda elektroniskā anketa – to izdarīja 116 lasītāji. No 3 līdz 5 žūrijas grāmatām izlasīja vēl 26 lasītāji. Vislabāk ar lasīšanu bija veicies 2.c un 3.a klasei. 2.c klasē 6 žūrijas grāmatas izlasīja 20 skolēni, klases audzinātāja un viena mamma. 3.a klasē 6 žūrijas grāmatas izlasīja 22 skolēni. Vecāku žūrijas grāmatas ir izlasījušas 5 skolotājas un 4 mammas. Šogad žūrijas ekspertu pulkam pievienojusies skolas direktores vietniece Maiga Rumjanceva.
     Lasīšanas svētki 4.–12. klasei notika skolas bibliotēkā. Pateicības rakstus un saldumus saņēma skolēni, skolotāji un vecāki. Sākumskolas skolēnus no 1. līdz 3. klasei skolas bibliotekāre Elga Liepiņa un aktīvākie žūrijas eksperti apsveica klasēs. Apsveikumos bija pateicības raksti un saldumi.

Paldies visiem čaklajiem Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas ekspertiem!!!

Skolas bibliotekāre Elga Liepiņa
     google photo