Projektu dienas un ZPD 2017

«Pastāvīgais un mainīgais Latvijā»,                                                  apakštēma «Pērles meklējumos»

31.janvāris

1.-4.klasēm projektu 1.diena (klasēs), tēma «Pastāvīgais un mainīgais»

plkst. 8.00-9.00  9.abc klasēm- ZPD prezentācijas (28.kabinetā)

plkst. 9.00-10.00  10.ab klasēm- par ZPD prezentāciju sagatavošanu (28.kabinetā); vada skolotāja R.Liepiņa

• - projektu 1.diena

- darbs grupās pie klašu audzinātājiem (izpēte, radošais priekšnesums) un priekšmetu skolotājiem (vizuālā objekta/instalācijas veidošana, apakštēma «Pērles meklējumos»)

10.-12.klasēm- ZPD prezentāciju sagatavošanas diena

Plkst.15.00 Skolēnu, skolotāju un pašvaldības policijas draudzības turnīrs basketbolā (sporta zālē)

9.februāris

1.-4.klasēm projektu 2.diena (klasēs), tēma «Pastāvīgais un mainīgais»

plkst. 8.00-12.00  5.-9.klasēm- projektu 2.diena                                               -darbs grupās pie klašu audzinātājiem (izpēte, radošais priekšnesums) un priekšmetu skolotājiem  (vizuālā objekta/instalācijas veidošana u.c., apakštēma «Pērles meklējumos»)

plkst.12.00 10.-12.klasēm- ZPD sekcijas (prezentācijas)

10.februāris

5.-9.klašu darba grupām iesniegt projekta dienās izveidotos  vizuālos objektus/ instalācijas/ maketus/plakātus skolotājām E.Burvānei, I.Mīligai  izstādes «Pērles meklējumos» iekārtošanai

13. februāris

plkst.8.00-9.45  10.-12.klasēm- ZPD lasījumi (28.kabinetā)

1.-4.klasēm- projektu prezentācijas (klasēs un/vai 28.kabinetā)

Projektu dienu noslēguma pasākumi «Pērles meklējumos» (aktu zālē) plkst. 9.00   9.klasēm                                                                                                  plkst. 10.30  7.-8.klasēm                                                                          plkst.12.00  5.-6.klasēm