2.c klase apmeklē radošo nodarbību

sadovska0125     2017.gada 25.janvārī 2.c klase un skolotāja D.Sadovska

apmeklēja radošo darbnīcu vizuālajā mākslā ,,Ziemas ainava’’ Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā.

Mācījāmies izmantot dažādas vizuālās mākslas tehnikas , apspriedām ziemā dabā sastopamās dažādās sniega nokrāsas, gleznojām uz mitra papīra, jaucot un pludinot krāsas.

Nodarbību vadīja vizuāli plastiskās mākslas pedagoģes .

2.c klase apmeklē radošo nodarbību

2017.gada 25.janvārī 2.c klase un skolotāja D.Sadovska

Nodarbību vadīja vizuāli plastiskās mākslas pedagoģes
.