Iedegsimies Latvijai!

svece1     Mūsu skolā, 17.novembrī notika svecīšu akcija “Iedegsimies Latvijai!”, veltīta Latvijas 98.Dzimšanas dienai, ko organizēja Skolēnu dome. Pirms zīmes veidošanas skolā notika aptauja par to, ko veidosim šogad un lielākais balsu skaits bija par Mārtiņa zīmi, jo citus gadus esam veidojuši Latvijas kontūru. Šīs zīmes veidošanai izmantojām skolēnu un skolotāju saziedotās svecītes. Liels paldies!

svece2      Skolēnu domes pārstāvji pulcējās plkst. 7.10 no rīta pie skolas, lai no svecītēm izveidotu Mārtiņa zīmi. Diemžēl laika apstākļu dēļ nenoritēja viss, kā bijām plānojuši, jo laiks lutināja ar lielu vēju un nelielu lietu. Savukārt par padarīto darbu bijām ļoti apmierināti, jo bija daudz palīdzības gan no skolotājiem, gan no direktores, gan no citiem skolēniem. Liels paldies skolotājai Evai Burvānei par Mārtiņa zīmes izveidi un lielisku darba vadīšanu.

Skolēni tika aicināti ģērbties svinīgi un pie krūts piespraust Latvijas karodziņu. Vai pie sava apģērba pielikt kādu latvisku elementu, tādā veidā mūs visus vienojot un izrādot cieņu Latvijai. Šādi pasākumi mūs vairāk saliedē un kopīgā latviskās zīmes izveidošana mūs priecēja visas dienas garumā.

Una Grīsle, Dana Nuķe 9.a