Juvenes Translatores 2016

juvenes     Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāts organizē Juvenes Translatores 2016 – tulkošanas konkursu Eiropas Savienības skolām.
     Lai eiropieši atbilstoši ES devīzei būtu “vienoti daudzveidībā”, mums papildus savai dzimtajai valodai ir jāsaprot arī citas valodas.
     Apgūstot valodas, mēs spējam izprast citas tautas kultūru un tuvināties tai. Arī jums, kas drīz būsiet pieauguši, būs vieglāk mācīties un strādāt visā Eiropā, ja zināsiet svešvalodas.
     Skolas, kuras piedalīsies konkursā, izlozēja no skolām, kuras bija reģistrējušās.
     Izraudzīto skolu skaits katrā dalībvalstī būs vienāds ar tās deputātu skaitu Eiropas Parlamentā, Latvijai 8 vietas.
     Izraudzītās skolas:

• Aizkraukles novada vidusskola, Aizkraukle