2016./17.m.g. adaptācijas dienas nākamajiem pirmklasniekiem

DSC 0108     2016./17. m. g adaptācijas dienas nākamajiem Rīgas 25. vidusskolas pirmklasniekiem sāksies janvārī.
     Nodarbību laiki:

• 11. janvāris
  • 18. janvāris
  • 25. janvāris
  • 8. februāris
  • 15. februāris
  • 22. februāris
  • 1. marts
  • 8. marts
  • 22. marts
  • 29. marts
  • 5. aprīlis

Nodarbības notiek no plkst. 17.00 līdz 18.30
     12. aprīlī plkst. 10.40 skolas aktu zālē. Latgales priekšpilsētas PII sagatavošanas grupas audzēkņiem Lieldienu koncerts – “Mūsu talanti”.

Informāciju par katru nodarbību skatīt skolas mājas lapas sadaļā Vecākiem / Nākamajiem pirmklasniekiem
     Nākamo pirmklasnieku reģistrācija skolā pie direktores vietnieces izglītības jomā Sandras Deksnes.