Eiropas aktīvie pilsoņi

IMG 20161019 WA0018     Esam sākuši darbu Erasmus+ projektā "Eiropas aktīvie pilsoņi". Šobrīd saskaņojam konkrētās aktivitātes Itālijas pilsētā Urbino. Projektā ir iesaistītas valstis: Spānija, Itālija, Latvija, Somija un Horvātija. Pirmais pārbaudījums būs Horvātijā nākamā gada februārī. Jāsāk gatavoties!
     Tur visas dalībvalstu komandas sagaida sacensības - "gymkhana". Mums kopējai spēlei  jāsagatavo plakāti, kā arī jautājumi par jauniešu nodarbinātību. Skolēniem būs iespēja iepazīties ar  citu dalībvalstu plakātiem. Visus uzdevumus caurauž elementāri matemātiski uzdevumi.
     Visa projekta galvenā doma - attīstīt pieprasītākās prasmes nākotnē. Eiropa 2020 pieprasītākās  prasmes nākotnē: kompleksa problēmu risināšana, kritiskā domāšana, kreativitāte, cilvēku vadīšana, sadarbība ar citiem, emocionālā inteliģence, kognitīvā fleksibilitāte, sarunu vešanas prasmes, klientu jeb servisa orientācija, spriedumu un lēmumu pieņemšana. Ceram, ka iesaistoties projektā, tuvināsim mūsu skolēnus šo prasmju attīstīšanai un pilnveidei.