8.c klase viesojas dzīvnieku patversmē "Mežavairogi"

20161013 142311      Rīgas 25. vidusskolas 8.c klase iesaistījās kampaņas "Mazais pilsonis" aktivitātēs. Septembrī skolēni tikās ar Latvijas Pilsoniskās alianses pārstāvi, lai saprastu, kas ir pilsoniskā aktivitāte. 13. oktobrī skolēnu grupa īstenoja aktivitāti – apmeklēja dzīvnieku patversmi “Mežavairogi”, dāvanā aizvedot divus lielus maisus ar sauso kaķu barību un suņu pastaigu siksnu (kopā 40 eiro vērtībā). Iepriecinājām daudzus suņus, izvedot tos pastaigā, - skolotājai tika cienījama 15 gadus veca tīršķirnes sunene, puiši veda pastaigā pilnīgi nekontrolējamus kucēnus, meitenēm vajadzēja tikt galā ar aktīviem suņiem. Puiši palīdzēja iztīrīt arī voljērus. Kad darbi padarīti, apskatījām arī mājas zoodārzu. Ir doma uz dzīvnieku patversmi braukt vēl kādu reizi.
     Iesakām arī citiem iesaistīties šādās aktivitātēs – bagātīga emociju gamma garantēta!
     google photo