PASĀKUMS JAUNIEŠIEM “PIESLĒDZIES!”

KARJERAS NEDĒĻA 2016

PASĀKUMS JAUNIEŠIEM “PIESLĒDZIES!”

RD Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Erasmus+ projekta "Rakstura veidošanas izglītība jauniešiem" dalībniekiem rīko pasākumu skolu jauniešiem, skolotājiem un visiem interesentiem ,,Pieslēdzies!" 12.oktobrī no plkst.14.00 līdz 17.00 Spīķeru koncertzālē.

Pasākuma laikā varēs tikties ar nevalstisko organizāciju dalībniekiem un neformālā gaisotnē uzzināt:

• par brīvprātīgo darbu
  • kā pašam kļūt par pozitīvo pārmaiņu veicinātāju
  • par iespējām, kā pilnveidot sevi
  • kā kļūt par līderi
  • par skautu un gaidu kustību
  • par apmaiņas programmām
  • par Eiropas savienības aktivitātēm jauniešiem
  • par iespēju piedalīties dažādos pasākumos, kuri veicina izaugsmi
  • kā uzvarēt negatīvo ietekmi un noticēt saviem spēkiem un citu, kā arī jauki pavadīt laiku un iegūt draugus

Izmantojiet šo unikālo iespēju!!!

Programma 12.10.Spikeros