Atklāšanas pasākums “Pilsētas medības”

KARJERAS NEDĒĻAS 2016

Atklāšanas pasākums “Pilsētas medības” (pie Kongresu nama) 10.oktobrī

RD Izglītības, kultūras un sporta departaments ielūdz skolēnus un skolotājus, komandu līdzjutējus un atbalstītājus uz Karjeras nedēļas 2016 Atklāšanas pasākumu ,,Pilsētas medības"!

Ap 60 Rīgas skolu komandas piedalīsies spēlē "Pilsētas medības"! Spēles ideja ir skolēnu komandas saliedēšana, erudīcijas pārbaude, stratēģijas izstrāde, veicot dažādus ar profesijām saistītus uzdevumus.                                                                                                                                       Kamēr komandas būs trasē, līdzjutēji un pasākuma apmeklētāji varēs iesaistīties Rīgas bērnu un jauniešu centru organizētajās apdrukas, aksesuāru veidošanas, stikla apgleznošanas, rotu darināšanas, apģērbu dizaina, fotografēšanas, ķīmijas un eksperimentu, inženieru elektronikas, lidmodelisma, animācijas, beatbox, krāsu psiholoģijas u.c. darbnīcās.

Būs iespēja vērot arī muzikālo projektu Reiks&Jānis Krūmiņš, atpūsties kopā ar DJ Artūru Krūzkopu, apmeklēt TehnoBusu, kā arī dzirdēt grupas "Sonus duo" un dueta "Olas" uzstāšanos, pasākuma dalībnieki varēs baudīt siltus un gardus pārsteigumus.                                  Nāc un piedalies! Esi uzņēmīgs! Veido savu karjeru pats!

Programma

2016. gada 10. oktobrī

Pasākumu vada Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris

13.00   Spēles “Pilsētas medības” komandu reģistrēšanās