SABĪNE BADŪNE

13557718 10205579850250701 6794895277388275986 n

Sabīne Badūne ir Rīgas 25.visusskolas 3.b klases skolniece. Viņa ir jautra , komunikabla , draudzīga un iejūtīga. Sabīnei ļoti patīk dziedāt , dejot un sportot. Taču neskatoties uz to , ka reizēm viņa varbūt vairāk kā vajadzētu baidās kļūdīties , Sabīne ir izvēlējusies meitenei neraksturīgu sporta veidu- motokrosu. Patiesībā tādas meitenes Latvijā ir tikai dažas.
     Viss sākās, kad divi gadi atpakaļ Sabīne aizbrauca līdz savam tētim uz treniņu. Tur ieraudzījusi kvadraciklu ilgi nedomādama teica: "Es arī braukšu!!!" Pirmais gads bija savu baiļu un kļūdu pārvarēšana. Protams, arī kritieni bija jāizjūt , jo tikai tā mācās no kļūdām. Kad vecāki ziemā nopirka jaunu , jaudīgu un nu jau kvadraciklu, kam jāslēdz robi, viss atkal bija jāmācās no sākuma. Ziemas dienās, kad sals noslīdēja līdz pat -20 grādiem Sabīnei pirmo reizi nācās stāties vienā rindā pie barjeras ar jauniem, pieredzējušajiem Q100 klases braucējiem.
     Šis gads bija liels pārbaudījums gan Sabīnei , gan vecākiem. Ziemas sezonas laikā viņa pārvarēja -20 grādus , vēju , aukstumu un vasaras sezonā- svelmi , lietu , dubļus un karstumu līdz pat +34 grādiem. Tādos laika apstākļos ir grūti pat atrasties ,kur vēl braukt ar kvadraciklu, kur ekipējuma svars vien sasniedz līdz 10kg smagumu.
     Taču Sabīne ir pierādījusi sev un citiem ka māk cīnīties un velme pierādīt reizēm dara cilvēkus tikai spēcīgākus.
2016.gada motokrosa panākumi:

• Kļuvusi par oficiālu MK WMR (Wulf Motors) kluba biedru;
  • Piedalījusies astoņos L.A.M.A Motokrosa posmos -kur kopvērtējumā izcīnījusi godpilno 3.vietu;
  • Piedalījusies trijos Baltic Jungen Cup posmos- kur kopvērtējumā izcīnījusi godpilno 3.vietu;
  • Piedalījusies piecos MĀRUPES KAUSA izcīņa MINI-motokrosā- kur kopvērtējumā izcīnījusi godpilno 1.vietu;
  • Piedalījusies BIERIŅU KAFIJAS BANKAS KAUSS 2016 - kur kopvērtējumā izcīnījusi godpilno 2.vietu.
  • Sezona noslēgusies un iestājusies maza pauze pirms nākamās sezonas.

Vēlam Sabīnei izturību , veiksmi sportā un protams mācībās!!!!

Dažas bildes - google photo