Sadarbības projekts „Mūsu stāsts par..” 1.diena

stasts 44 MediumRīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvalde kopā ar vēl četru skolu pašpārvaldes jauniešiem veiksmīgi noorganizēja sadarbības projekta „Mūsu stāsts par..” pirmo projekta dienu, kas noritēja 7.septembrī.

Pirmās dienas ietvaros mums izdevās lieliski atjaunot jau pirms tam izveidojušos draudzību, kā arī iegūt jaunus draugus. Mums visiem kopā izdevās aktīvi un interesanti pavadīt laiku, mācoties nelielus fragmentus no ukraiņu un lietuviešu tautu dejām, dziedot krievu un poļu jauniešu sagatavotās dziesmas, kā arī nobaudīt kripatiņu – pīrādziņus ar speķi un kāpostiem, ābolu pīrāgu no latviešu tautas gardumiem pašu organizētajās darbnīcās. Radoši pavadot laiku, izdevās gan ieskatīties, gan atcerēties pagājušā gada noritējušā projekta „Jauni. Dažādi. Vienoti.” dienas, noskatoties video filmu, kā arī ielikt kārtīgus pamatus šī gada projektam.

Pirmajā projekta dienā nostiprinājām jau esošo saikni starp visām piecām skolām, uzņemoties atbildību, plānojot un piedaloties šajā projektā. Dienas beigās ap plkst.17.30 mēs bijām jauniem iespaidiem pārpildīti, saguruši no darbošanās, bet ar smaidu devāmies mājup, ar nepacietību gaidot nākamo projekta dienu, kas noritēs mūsu skolā 15.septembrī.

Sagatavoja: Evelīna Viktorija Smirnova 11.a

Vairāk bilžu google photo