Skolēnu pašpārvaldes sadarbības projekts “Mūsu stāsts par...”

jaunidazadivienoti     Rīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvalde 2015./2016.mācību gadā kopā ar Rīgas Ukraiņu vidusskolas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas un Rīgas 51.vidusskolas jauniešiem veiksmīgi realizēja sadarbības projektu “Jauni. Dažādi. Vienoti.”. Šogad būs otrais un kopīgais projekts ar mūsu sadarbības skolu jauniešiem jaunajā projektā „Mūsu stāsts par...”. Mūsu projektam pievienojas vēl Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas skolēnu pašpārvalde kā piektā šī projekta dalības skola. Jauniešu sadarbības projekts tiks realizēts 7., 15., 22. un 23.septembrī (13.30-17.00) noslēgums. Projekta ietvaros jaunieši iepazīsies ar latviešu, lietuviešu, ukraiņu, poļu, krievu tautas dejām, dziesmām un ēdieniem pašu organizētajās darbnīcās. Visi kopā, interesanti un radoši komunicējot, pavadīs laiku un nostiprinās jau izveidojušos draudzību..
     Projektu apstiprināja RD Izglītības, kultūras un sporta departaments, projekta koordinatore Rīgas 25.vidusskolas skolniece Diāna Ļuļa 12.a un skolēnu pašpārvaldē atbildīgā par projektu Evelīna Viktorija Smirnova 11.a.
     Kopīgi īstenotais projekts visām sadarbības partneru skolām palīdzēs arī turpmāk pilnveidot sadarbību starp skolēnu pašpārvaldēm arī pēc projekta.
     Skolēnu pašpārvaldes koordinatore Irīda Morozova