Vācu valodas skolēnu vasaras nometne Engurē 2016

engure 2016Motto:
“Vācu valoda vieno!”
“Deutsch vereint !”.

No š.g. 1.6. augustam notika Rīgas pilsētas dažādu skolu vācu valodas skolēnu vasaras nometne Engurē, kuru katru gadu organizē Rīgas 25. vidusskola.
Saistībā ar vācu valodas statusa palielināšanos, skolēniem rodas lielāka interese par vācu valodas apguvi ne tikai skolā, bet arī vasaras brīvdienās.
Izveidota foto galerija un publikācija par vācu valodas vasaras nometnes norisi Latvijas vācu valodas skolotāju asociācijas žurnālam “Mein Fach Deutsch”.
Notiks pieredzes apmaiņa vācu valodas skolotāju konferencē par vācu valodas vasaras nometnes organizēšanu un norisi.

Projekta koordinatore un nometnes vadītāja
Rīgas 25. vidusskolas vācu val. skolotāja
Laimdota Trikuna