Cilvēks vēstures krustcelēs

img065     Šī gada 21. maijā noslēdzās Vēstures skolotāju biedrības izsludinātais skolēnu radošo un pētniecisko darbu konkurss “Vēsture ap mums”. Konkursa patrons Latvijā ir Valsts prezidents.
     Šī gada tēma bija “Cilvēks vēstures krustcelēs”. Konkursa dalībnieku uzdevums bija atrast un izpētīt liecības par vēsturisko notikumu ietekmi uz vienas vai vairāku personu dzīvēm. Lorens Kaužēns izveidoja filmu par dzimtas pārstāvjiem pirms simts gadiem un Severīns Kaužēns analizēja nacionāli drosmīgāko dzimtas pārstāvju likteni. Darbus vadīja vēstures skolotāja Rudīte Liepiņa.