Skolēnu mācību uzņēmumu “Rīgas pavasara gadatirgus 2016"

IMG 20160408 WA0004   Mūsu skolas 4 SMU veiksmīgi piedalījās šajā gadatirgū un iegūst “TELE -2” simpātiju balvu!
   Skolēnu mācību uzņēmumu “Rīgas pavasara gadatirgus 2016” notika TC “Domina Shopping” 24.martā.
   Ar Rīgas domes atbalstu JAL pirmo reizi organizēja Rīgas pilsētas skolu SMU Pavasara gadatirgu.
   Tika pārstāvēti 100 SMU no dažādām Rīgas mācību iestādēm. No mūsu Rīgas 25.vidusskolas piedalījās 4 SMU – 2 no 11. A klases un 2 no 11. B klases ( SMU      “Bitīt matos!” – ražo matu aksesuārus, SMU “BB Plant”- puķupodi ar tāfeles virsmu, SMU “Axiom Of Studies”- mobilā aplikācija “Schoolpedia “mācību procesam, SMU “Smaržu pļava”- interjera preces) – visu šo SMU konsultante ir ekonomikas skolotāja Diāna Berga.
   No visiem Rīgas 100 pārstāvētiem SMU lielākā daļa bija Valsts ģimnāzijas un LU studentu apvienības, bet tikai 8 skolas bija vispārējās vidusskolas ,tai skaitā arī mūsu Rīgas 25.vidusskola.
   Un tieši mūsu skolas SMU “Axiom Of Studies” - mobilā aplikācija (no 11.A Klases) ieguva “Tele-2” Specbalvu – “Simpātiju balva”.