Bērnu vasaras nometnes 2016

2016.gada vasarā Rīgas 25.vidusskola, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālajam atbalstam, organizē bērnu vasaras nometnes:

1.-4. klašu skolēniem dienas nometne “Aizraujošais ceļojums 1”, norises laiks: no 2016.gada 6. jūnija līdz 10.jūnijam, norises vieta- Rīga, Rušonu iela 6. Nometnes vadītāja skolotāja Jana Butlere.
6.-8.klašu skolēniem diennakts nometne “Vācu valoda vieno”, norises laiks: no 1.augusta līdz 6.augustam, norises vieta- Engure, Krišjāņa Valdemāra ielā 1. Nometnes vadītāja skolotāja Laimdota Trinkuna, pedagogs Eva Burvāne.

Vācu valodas nometne Engurē tiek organizēta jau daudzus gadus. 2016.gadā nometnē plānots uzņemt 25 skolēnus. Šīs nometnes dalībnieki dzīvo jaukā mājā, piedalās daudzās interesantās aktivitātēs- orientēšanās sacensībās ar uzdevumiem vācu valodā, sagatavo teātra uzvedumu vācu valodā, piedalās literārajā konkursā, iesaistās spēlēs un rotaļās vācu valodas apguves uzlabošanai. Nometnes dalībnieki kopumā uzlabo vācu valodas zināšanas, iegūst jaunus draugus, bauda jauko piejūras dabu, fiziski norūdās un uzkrāj spēkus rudenim.
Gaidām Jūs nometnē!