Mūsu skolā koncerts "Pretī pavasarim!"

mākslinieki   23.martā mūsu skolā notika divi pavasara ieskandināšanas koncerti. Tajos piedalījās sākumskolas muzikālie skolēni, kuri ārpus mācībām skolā apgūst dažādu mūzikas instrumentu spēli, dzied un dejo. Paldies jaunajiem māksliniekiem un viņu skolotājiem! Priecājamies, ka skatītāju rindās redzējām daudzus smaidīgus Latgales priekšpilsētas bērnudārzu sagatavošanas grupu audzēkņus.
   Lai saulaini un līksmi pavasara skaistākie svētki - Lieldienas!

Galerija šeit