Žetonvakars 2016

19.februārī notika Žetonu vakars 12.klašu skolēniem, kurā piedalījās viņu vecāki, skolotāji un skolas draugi. Divpadsmitos mīļi sveica 1.klašu skolēni ar dziesmu, labiem vēlējumiem, vēl uzdāvināja pašu rokām pagatavotu gaisa baloniņu, ar kuru doties lielajā dzīves ceļojumā. 11.klašu skolēni pārbaudīja divpadsmito zināšanas par skolotājiem un vēlēja veiksmi eksāmenos. Pasākumā piedalījās arī 5.-6.klašu deju kolektīvs “Pasaciņa” un Anne Katrīna Norenberga. Kā atgādinājums par šo Žetonu vakaru un kopības sajūtu, kas visus vienoja, 12.klašu jauniešiem paliks gredzens kā piederības zīme Rīgas 25.vidusskolai.

Skola ir draugu “fabrika”. Tu satiec cilvēkus un divpadsmit gadu garumā dzīvo plecu pie pleca. Ne visi ir tavi draugi – kāds tevi neieredzēs, bet atradīsies viens, varbūt vairāki, kuri vienmēr būs ar tevi. Skola ir tā vieta, uz kurieni tu ej, lai gūtu zināšanas un iegūtu draugus, paziņas. Tā nav tikai ēka, bet arī vesela smieklu, asaru, pārdzīvojumu, prieka, patīkamu un reizēm arī ne tik patīkamu atmiņu piepildīta pasaule. Tu piedzīvo kritienus un iemācies piecelties, iet uz priekšu. Tu ieliec pamatus savai nākotnei, tu mācies pieņemt pareizos lēmumus un atrast vidusceļu. Skola – tā ir daļa no manis! (Aiva Košeļeva 12.a)

Katru dienu, ienākot šajā lieliskajā, fantastiskajā skolā, mēs redzam mājas. Šī sajūta, ko sniedz skola, liek mums justies īpašiem, kā piederīgiem savai Dzimtenei, pilsētai un ģimenei. Justies piederīgiem ir lieliska sajūta, ko vajadzētu izjust jebkuram. To mūsu klasei ir sniegusi Rīgas 25.vidusskola. Es personīgi esmu daļa no manas skolas jau divpadsmit gadus, un būs grūti pamest šo vietu, savādi būs nesatikt draugus katru dienu. Laiks iet uz priekšu, no zēniem esam kļuvuši par džentelmeņiem un no meitenēm- par dāmām. Tieši tādēļ jūtamies, ka dēli un meitas šai skolai. Skumji, ka pēc šeit divpadsmit pavadītajiem gadiem būs jādodas prom, pārraujot šo saiti ar otrajām mājām. Žetonu vakara noslēgumā, kā klase saka: “Uz redzi!”. (Marks Segliņš 12.a)
       Sirsnīgs paldies visiem par dalību pasākumā!