Junior Achievement Latvija uzņēmējdarbības konference “Uzdrīksties uzvarēt”

junior.jpg2015.gada 8.oktobrī mūsu skolas 11.klases skolēni kopā ar ekonomikas un uzņēmējdarbības skolotāju Diānu Bergu piedalījās Junior Achievement Latvija rīkotajā uzņēmējdarbības konferencē “Uzdrīksties uzvarēt”.
Konference notika Rīgā, Forum Cinemas lielajā auditorijā, no plkst.10:00 līdz 16:00
Konferencē JA Latvija komanda sniedza padomus veiksmīga Skolēnu un studentu mācību uzņēmuma veidošanā, kā arī iedvesmoja jauniešus lielām idejām un mērķiem. Eiropas Skolēnu mācību uzņēmuma fināla 2.vietas ieguvēji – SMU “Simple+” no Madonas Valsts ģimnāzijas – dalījās savā pieredzē, kā uzvarēt konkursos, kā novest ideju līdz reālam biznesam un prezentēja savu biznesa prezentāciju. Savā pieredzē dalījās sabiedrībā zināmi uzņēmēji.
Dalība konferencē bija brīvprātīga, tāpēc paldies skolēniem, kuri piedalījās:
11.A – Amanda Matisova, Jana Sekste, Žanete Aržanovska, Marija Griņāviča, Vladimirs Dzehs
11.B – Agija Kalniņa, Rebeka Grauda, Elizabete Gūtmane
Liels paldies skolotājai Diānai Bergai, kura ieteica skolēniem apmeklēt šo konferenci!