Ziemassvētku gaidīšanas akcija “Vairo prieku!” 2022 - dāvanas 3 dzīvnieku patversmēm

Sadarbībā ar Radošo apvienību jauniešiem TREPES un mūsu skolas 1.-5. un 6.bc klašu skolēniem, skolotājiem, vecākiem un skolēnu pašpārvaldi sarūpēsim dāvanas 3 dzīvnieku patversmēm!
* 1.abc un 5.abc klases - Līgas Lerhas kaķu namiņš (sedziņas, paklājiņi, paladziņi, cementējošās smiltis, sausā barība, mantiņas, kastītes, trauciņi u.c. kārumiņi)
* 2.abc un 6.b klases - Martas Ringas kaķu namiņš (sedziņas, paklājiņi, paladziņi, cementējošās smiltis, sausā barība, mantiņas, kastītes, trauciņi u.c. kārumiņi)
* 3.abc un 4.abc klases - Ingvilda, Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Tutti” (kaķēnu sausā pārtika, smiltiņas (cementējošās), sedziņas, kā arī JAUNAS, LABAS MĀJAS, ziedojumi zālēm slimajiem kaķīšiem)

!!! Lūdzam parūpēties un sagādāt kādu Ziemasvētku dāvaniņu un apsveikuma kartīti patversmes saimniekiem vai zīmējumu (kas būtu pašu darināts- ar vēlējumu un parakstīts- skola, klase) ar norādi, kurai dzīvnieku patversmei.
       Lūdzam sarūpēt dāvaniņas līdz 19. decembrim un tās nogādāt 105.kabinetā!

Pateicībā un vēlot gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku,
Radošā apvienība jauniešiem TREPES un R25vsk skolēnu pašpārvalde!