Skolas eglītes iedegšana

Nu jau piekto gadu tradicionāli 1.klašu skolēni ar saviem skolotājiem kopā pulcējās skolas iekšpagalmā, lai iedegtu Lielās Ziemassvētku eglītes gaismiņas. Lai vairotu siltumu un labestību, sirdsmieru un prieku ikkatrā no mums Ziemassvētku gaidīšanas laikā.
      Mazie rūķīši – pirmklasnieki ar ziemas buramdziesmiņām modināja un slavināja mūsu Ziemassvētku eglīti. Pasākumā bija ieradies arī Lielais Ziemassvētku rūķis, kurš mūs priecēja un nodeva sveicienus no Ziemassvētku vecīša. Tad sēdāmies Ziemassvētku vilcienā, kura vadītājs bija Rūķis, lai priecīgi sveicinātu pa ceļam visus meža iemītniekus un Ziemassvētku vecīti. Visi kopā jautri izdziedājāmies, izdancojāmies un ieklausījāmies dažos Ziemassvētku ticējumos.