Skolēnu pašpārvaldes iniciatīvas attīstības projekta īstenošana 12.-27.12.2023.

Dodoties uz apmācībām 1.decembrī jauniešu centrā “Kaņieris”, kā piesaistīt finansējumu projektiem, mums piedāvāja pieņemt izaicinājumu un vienā stundā uzrakstīt projektu. Pavisam nopietni!!! Mums dod finansējumu projekta īstenošanai 200 Eiro, ja stundas laikā no nulles idejas izplānojam iniciatīvu. Kā arī laiks, lai šo iniciatīvu realizētu, bija ļoti ierobežots, divas decembra nedēļas, kad tā jau ir daudz dažādu darbu un mācības. Tā arī es kopā ar mūsu skolas pašpārvaldes jauniešiem  Žaneti Viesi, Aleksandru Liepnieku un Rebeku Voldiņu izplānojām, uzrakstījām projektu "Projekts skolēnu pašpārvaldes biedru iniciatīvas attīstībai" un iesniedzām to.

Pēc nedēļas saņēmām apstiprinājumu. Jā! Mūsu iniciatīva ir apstiprināta. Tagad priekšā bija svarīgākais- visu izplānot, izrēķināt, sarunāt, vienoties un organizēt aktivitātes. Tā nu sākās pāris nedēļas stresa un galvas lauzīšanas. Man tā bija pirmā šāda veida pieredze. Rēķini, rekvizīti, kontakti, atskaites, e-pasti kā pieaugušo pasaulē un daudz citas lietas, kuras man vajadzēja saprast un apgūt.

Es personīgi ieguvu ļoti vērtīgu darba pieredzi un esmu ļoti gandarīta par padarīto!

Varu teikt, ka ne tikai iegūtās zināšanas, sadarbības, kritiskās domāšanas un pašvadības prasmes projekta veidošanā bija vērtīgas, bet arī pati iniciatīva izdevās lieliski, un visi tajā iesaistītie skolēnu pašpārvaldes jaunieši ieguva neaizmirstamas emocijas, kas stiprināja attiecības un komandas darbu.

"Projekts skolēnu pašpārvaldes biedru iniciatīvas attīstībai" Iniciatīvas īstenošana notika Jaunatnes starptautiskās programmas aģentūras projekta "300+" ietvaros.

Samanta Daneberga 10.a