Nogādājam sveces nosūtīšanai Ukrainai

Nogādājam sveces nosūtīšanai Ukrainai

      Ierakumu sveces palīdz ukraiņu karavīriem izdzīvot frontē. Tās ir viegli paņemt līdzi dodoties uzdevumā. Tās dod siltumu. Tās ļauj gatavot ēdienu. Tās palīdz ukraiņu karavīriem izdzīvot ziemas aukstumā. 
      Tās sastāv no konservu bundžā ietīta kartona, kas apliets ar parafīnu. Šāda svece deg vairākas stundas un tā nenodziest vējā vai nelielā lietū. 
      Mēs esam sagatavojuši vairāk kā 140 ierakumu sveces. Skolotāji un skolēni nesa uz skolu tukšas bundžas un sveču pārpalikumus. Skolotāja D.Spalle kopā ar saviem skolēniem izgatavoja sveces un šodien tās nogādāja biedrībai "Tavi draugi" Ventspils ielā ierakumu sveču projektam. Edgars un Lukians palīdzēja salikt visu - sveces, noadītās vilnas zeķes un vēstuli Ukrainas karavīriem automašīnā un arī nogādāt tālākai sūtīšanai uz fronti.  

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.