TDK “Pasaciņas” vidusskolas grupa dodas uz Lietuvu

TDK “Pasaciņas” vidusskolas grupa dodas uz Lietuvu

      7.aprīli, TDK “Pasaciņas” vidusskolas grupa devās uz Lietuvu, Šauļiem, lai piedalītos “Šokis mus jungia 2023” festivālā, konkursā, kas tulkojumā nozīmē  "Deja mūs vieno".

      Šoreiz, mēs, vidusskolas grupa bijām kā viesmākslinieki un izdejojām 6 dejas. Redzējām dažādas lietuviešu dejas, izbaudījām emocijas un ieguvām jaunu pieredzi.

      Jāsaka liels paldies Astai RimkuvienėI un viņas deju kolektīvam "Liuoksinis" par sirsnīgo uzņemšanu un brīnišķīgo iespēju priecēt arī viņus ar mūsu tautas dejām🇱🇻🇱🇹 Ačiū!

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.