SOCIĀLĀ AKCIJA «100 KAROTES» 17.- 26.04.2023.

SOCIĀLĀ AKCIJA «100 KAROTES» 17.- 26.04.2023.

Akcijas ietvaros mūsu skolas skolēni, vecāki un skolotāji piedalījās un atbalstīja bezpajumtnieku dienas centra zupas virtuvi, vācot lielās karotes, ko organizēja skolēnu pašpārvaldes jaunieši sadarbībā ar RADOŠO APVIENĪBU JAUNIEŠIEM «TREPES» brīvprātīgajiem.
Sociālās akcijas simboliskā nozīme: «Mēs paši sevi nevaram pabarot līdz ar to lūdzam sabiedrības atbalstu, palīdzību.»

Karote ir palīdzības simbols.

Katra lielā zupas karote tika iesaiņota kā maza dāvaniņa vai lielāka dāvaniņa, pievienojot klāt kādu saldumiņu- konfekti, šokolādīti vai citu gardumiņu.

Kopā esam savākuši vairāk kā 100 karotes!

Paldies visiem par labo darbu, līdzjūtību un sirdssiltumu, kuri atsaucās uz aicinājumu!

Sirsnīgs paldies 1.a, 1.c, 2.b, 3.b, 7.b, 7.c, 8.c, 9.b klasēm, Sanijai, Ernestam un Gabrielai 1.d, Leldei 3.a, Patrikam Mārtiņam 4.b, Kristeram 5.c , Alisei 8.c, Gerdai 10.b, skolotājiem un citiem!

Mūsu labie vēlējumi un visas savāktās karotes tiks nodotas zupas virtuvei  26.aprīlī Katoļu ielā 57, Rīgā! 

Lai visiem laba veselība!

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.