Skanstes Balva 2023

Sveicam Odriju!
      21.05.2023. mūsu skolas 2.c klases skolniece Odrija Markoviča piedalījās sporta deju sacensībās "Skanstes Balva 2023". Ieguva 3.vietu 2014.gadā dzimušo un jaunāku meiteņu solo grupā, dejojot Lēno valsi un Ča-ča-ča.
      Grupā piedalījās 12 meitenes no dažādām Latvijas pilsētu skolām.
      Paldies sporta deju pulciņa skolotājai Ingai Cepītei!

Sveicam Elīzu!
      Mūsu skolas 4.c klases skolniece Elīza Dābola Valsts izglītības satura centra organizētajā Skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkursa 2.kārtā ieguva augstāko pakāpi 4.-6.klašu grupā Rīgā.
Skolēnu skatuves runas priekšnesums video konkursā tematiski bija jāsaista ar skolēna spēju autora vārdiem paust izpratni, prieku, izbrīnu, redzējumu par šī laika aktuālām tēmām: dzīvība, brīvība, zināšanas, atbildība, tolerance, ģimene, tradīcijas. Elīza izvēlējās ģimenes tēmu.
      Paldies teātra pulciņa skolotājai Sandrai Miezei!

20230525 2