Gadskārtējā sporta diena skolā

Gadskārtējā sporta diena sākumskolai notika 8.septembrī.

Šajā reizē skolēni izbaudīja arī sacensības garu. Bez ierastās Sporta dienas vingrošanas, skolēni arī sacentās 10 disciplīnās, no kurām tika vērtētas 7. Šajās 7 disciplīnās vislabāk veicās 1. a klases skolniekiem, kuri izcīnīja 1. vietu sākumskolas grupā. Otrā vietā tika izcīnīta 3. a klases skolniekiem un trešā vieta 3.c klases skolniekiem.

Visiem skolēniem milzīgs paldies par izrādīto pašatdevi un centību sporta dienā. Liels paldies vēl jāsaka 9.c klases skolniekiem, kuri bija gan dejotāji, gan sacensību tiesneši. Kā arī īpašs paldies jāsaka skolotājai Evai Burvānei par palīdzību pasākuma organizēšanā.

0google photo

Ceturtdien notika sporta diena pamatskolai. Arī šajā reizē skolēni izbaudīja sacensības garu. Bez ierastās Sporta dienas vingrošanas, skolēni arī sacentās 9 disciplīnās. Šajās 9 disciplīnās 4.-6. klašu grupā sīvā konkurencē pirmo vietu izcīnīja  6. b klases skolnieki. Atpaliekot par nieka 8 punktiem otro vietu izcīnīja 6.c klases skolnieki. Trešo vietu droši ieņēma 5.a klases skolnieki. Toties pamatskolas 7.-9. klašu grupā ļoti pārliecinoši 1. vietu izcīnīja 9.c klases skolnieki. Ļoti aizraujošā cīņā otro vietu izcīnīja 8.a klases skolnieki un godpilno 3. vietu izcīnīja 8.c klases skolnieki.

Visiem skolēniem liels paldies par izrādīto pašatdevi un centību sporta dienā. Liels paldies vēl jāsaka 10. b klases skolniekiem, kuri palīdzēja pasākuma organizēšanā un  bija sacensību tiesneši. Kā arī liels  paldies jāsaka sporta organizatorei Ievai Guļevskai par radošu ideju īstenošanu sporta dienā.