Dzejas dienu pasākums "Dzeja elpo"

21. septembrī norisinājās Dzejas dienu pasākums 1.-3. klašu skolēniem. Konkursa dalībnieki ieradās ar sagatavotiem dzejoļiem, apņēmību parādīt savas spējas un, protams, ar plašu smaidu sejās.
      Dzejas dienu dalībniekus un žūriju ar izteiksmīgiem priekšnesumiem iepriecināja arī 5.c klases skolnieces Sofija un Elīza , kuras bija šī konkursa uzvarētājas pagājušajā mācību gadā.
      Paldies 11.b klases skolēniem Ērikam, Initai, Elīzai, Gerdai un Adrianai par atbalstu, palīdzību Dzejas dienu organizēšanā un vērtēšanā.
      Šajā mācību gadā par Dzejas konkursa “Dzeja elpo” uzvarētājiem kļuva:

1.vieta - Elizabete Rēzija Burve (3.b),
2.vieta - Undīne Indrijaite (3.a),
3.vieta - Evelīna Ērenštreite (3.c),

1.vieta - Augšciema Agate (2.c),
2.vieta - Viktorija Zālīte (2.b.),
3.vieta - Patrīcija Aleidzāne (2.d),

1.vieta - Līvija Ustāne (1.c),
2.vieta - Hanna Pīķe (1.b),
3.vieta - Keitija Dābola (1.a) un Adriana Tunēna (1.b).

Lai kādi arī būtu rezultāti, katrs, kurš uzdrīkstējās stāties visu priekšā un runāt dzeju, jau ir uzvarētājs.
      Paldies visām sākumskolas skolotājām par dalībnieku sagatavošanu skaistajiem Dzejas svētkiem!