Rīgas 25.vidusskolas jaunie uzņēmēji mācās

Rīgas 25.vidusskolas 10.-12.klašu jaunie uzņēmēji un skolotāja I.Gustava piedalījās “Jauno uzņēmēju skolā 2023" , RTU - Rīgas Tehniskā universitāte, kuru organizēja Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA.

Dalībnieki ieguva zināšanas:

•  par skolēnu mācību uzņēmumu veidošanu
  •  attīstīja uzņēmējdarbības un radošās domāšanas prasmes radošajās darbnīcās kopā ar Business Academy
  •  izmēģināja dažādus mākslīgā intelekta #AI rīkus, lai attīstītu savas idejas
  •  uzzināja par JA Latvia programmām un iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā
  •  klausījās SMU programmas dalībnieku pieredzi un ieguvumiem.

Semināra laikā norisinājās arī programma skolotājiem, kuras ietvaros varēja iepazīties ar #JuniorAchievementLatvia izveidotajiem metodiskajiem un mācību materiāliem, tajā skaitā jauno SMU rokasgrāmatu, kā arī tika prezentētas interešu izglītības programmas “Es-uzņēmējs” (pirmsskolas - 12.klases jauniešiem).