Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas atklāšanas pasākums

Mūsu skolas Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas četri aktīvisti 2023.gada 23.oktobrī skolotājas R. Liepiņas pavadībā devās uz Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2023./2024. mācību gada atklāšanas pasākumu Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā.
      Pasākuma galvenā tēma bija Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas 2024.gada jūnijā. Paneļdiskusijas laikā, kuras galvenie viesi bija EP deputāti Dace Melbārde un Ijabs Ivars, skolēni un skolotāji uzzināja Eiropas Savienības ieguldījumu jauniešu labā. Taču sarunās ar ekspertiem tika runāts par aktuālām tēmām radošā uzdevuma veikšanai, piemēram, "Runāt ar auditoriju radoši un īsti", "Ko EP paveicis klimata labā?", "Vai iespējams nozagt vēlēšanas un kā sargāt demokrātiju?". Šī pasākuma laikā ieguvām ne tikai jaunas zināšanas, bet arī sparu un spēku aktīvam darbam jaunajā mācību gadā. Ar iegūtajām zināšanās dalījāmies Padomes paplašinātā sēdē brīvlaikā.