Ukraiņu bērni dodas uz Cēsīm

Ukraiņu bērni dodas uz Cēsīm

      Programmas "Neformālās izglītības pasākumi, t.sk. latviešu valodas apguve, Ukrainas bērniem un jauniešiem" ietvaros 27.oktobrī, ziemīgos laika apstākļos, Rīgas 25.vidusskolas ukraiņu skolēni devās ekskursijā iepazīt Cēsis – Latvijas sarkanbaltsarkanā karoga pilsētu.
      Ieradušies Cēsīs, bērni kopā ar ekskursijas vadītāju Lieni Loti Čemmi, skolotājām Valdu Sprukuli, Daci Brūveli un Inesi Mīligu, devās atklāt pilsētu, spēlējot pilsētvides spēli “Bingo”. Skolēni bija vērīgi un veikli, lieliski veica uzdevumus. Viņi mēģināja izprast, kā nākas, ka Cēsis ir teju vienā līmenī ar Vecrīgas gaiļiem. Ekskursijas vadītāja atzinīgi novērtēja ukraiņu bērnu centienus runāt latviski.
      Ekskursijas diena veiksmīgi turpinājās Cēsu viduslaiku pilī, kur bērni izzināja pils noslēpumus. Ekskursanti devās apskatīt senāko Latvijas karogu, uzkāpa Jaunās Cēsu pils tornī, lai redzētu to vietu, kur 90. gadu sākumā atkal pirmo reizi tika uzvilts valsts sarkanbaltsarkanais karogs.
      Noslēgumā bērni pastaigājās pa Cēsu pils parku, kurā katru gadu notiek tādi pasākumi, kā sarunu festivāls Lampa u.c.
      Paldies ceļojumu sajūtu ağentūrai " Travel Biiz" par atsaucību un aizraujošo ekskursiju!

0google photo

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.