Karjeras nedēļa 16.-20.10.2023.
Skolēnu pašpārvalžu sadarbības projekts “Sliedes” sadarbībā ar Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolu 18.10.2023.
Pašpārvaldes projekta mērķis- sadarbības, komandas darba, publiskās runas un prezentēšanas prasmju pilnveidošana, daloties pieredzē, gūstot jaunas idejas, kontaktus un pozitīvas emocijas.

Mūsu skolas atrodas rokas stiepiena attālumā, un mūs vieno 7.tramvaja sliedes. Tikai viena ir pamatskola, otra- vidusskola. Abās skolās darbojas skolēnu pašpārvalde. Katrai no pašpārvaldēm ir sava darbības pieredze. Rīgas 25.vidusskolas pašpārvalde darbojas jau kopš 1991./1992.mācību gada.
      Rīgas 25.vidusskolā, lai sagatavotos projekta “Sliedes” īstenošanai tikās arī pašpārvalžu projekta koordinatori- pedagogi Ilze Bērziņa un Irīda Morozova, lai izvērtētu un dalītos pieredzē par savas skolas pašpārvaldes darbības stiprajām pusēm un kas vēl jāstiprina, aktualizējot nepieciešamos uzlabojumus. Kopā ar skolu pašpārvaldes pārstāvjiem tika sagatavots pašpārvalžu saliedēšanas un neformālās mācīšanās pasākuma norises plāns, un radošo darbnīcu aktivitātes, vienojoties par atbildīgajiem.
Neformālā mācīšanās - personīgās izaugsmes treneris Reinis Širokovs vadīja nodarbību jauniešiem, kā pārvarēt bailes uzstājoties un izteikt savu viedokli auditorijas priekšā, pilnveidojot savas runas un uzstāšanās prasmes. Pēc nodarbības kļuvām nedaudz pašpārliecinātāki, brīvāki un drosmīgāki. Interesanti un noderīgi pašizaugsmei.
Atpūtas pauzē ēdām garrrrršīgas picas, tas bija labākais brīdis!
      Vēl vadījām jautras saliedēšanās spēles, kas mūs satuvināja, mācījāmies uzticētiem cits citam. Dienas noslēgumā sadalījāmies un darbojāmies četrās jauktās grupās – radošs uzdevums ar krāsām un otām. Katra komanda pirms uzsāka darbu, iepriekš vienojās, ko saistībā ar projektu zīmēs un kā to darīs, un tad, nesarunājoties vienam ar otru, bija jāglezno. Tas bija forši, visiem patika! Tā tapa mākslas darbi uz kanvām un katrs- unikāls! Katra grupa prezentēja savu mākslas darbu un stāstīja par komandas darbu tās tapšanas procesā.
       Draudzīgi komunicējot un veicot dažādus uzdevumus, patīkami un interesanti kopā pavadījām laiku, kā arī ieguvām jaunus draugus un iedvesmu turpmākajam darbam????
Lai izvērtētu paveikto, pārrunātu projekta sasniegtos mērķus un plānotu turpmāko sadarbību, tiksimies pēc rudens brīvdienām A.Pumpura Rīgas 11.pamatskolā.
Paldies par sadarbību!
Nāc un piesakies skolēnu pašpārvaldē!