LAIPNĪBAS NEDĒĻA “Labrīt! Paldies un lūdzu”

Kā izrādās Pasaules laipnības diena ik gadu tiek atzīmēta 13.novembrī kopš 1997.gada. Tā radās no pārliecības, ka laipnība spēj padarīt īpašus atsevišķus mirkļus, līdz par gadiem ilgām vērtībām, kas saista vairākas paaudzes visā pasaulē. Savukārt mūsu skolā pirmo reizi nedēļas garumā septembrī bija organizēti dažādi laipnības pasākumi, lai veicinātu pozitīvu komunikāciju, skolas vidi un attīstītu patīkamus, laipnus ieradumus starp visiem skolas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.
Mēs bijām sagatavojuši prezentāciju skolas vestibilā TV par katras dienas aktivitātēm, dziesmas, draugu dienas spēles, dalījāmies ar labiem darbiem, komplimentiem un paldies vārdiem, laipnības vārdiem ikdienā, radošo darbu izstādi (pasakas, dzejoļi, plakāti, klases noteikumi u.c.). Katru rītu sākām ar “labrīt” sveicienu un smaidu.
     Paldies visiem par siltiem smaidiem, laipniem vārdiem un runu, izturēšanos, atbalstu un līdzdalību Laipnības nedēļā!
      Paldies klašu audzinātājiem par laipnības stundām klasēs un skolēnu iesaisti nedēļas aktivitātēs!
      Īpašs paldies par radošajiem darbiem: 2.d, 3.b, 5.c, 6.c, 8.b, 8.c klašu skolēnu dzejoļiem, pasakām, esejām, zīmējumiem un klases noteikumu plakātiem!
      LAIPNĪBA IZPAUŽAS DAŽĀDOS VEIDOS- SĀKOT AR VIENKĀRŠIEM VĀRDIEM “PALDIES” UN “LŪDZU”, SMAIDIEM UN SVEICIENIEM “LABRĪT…” LĪDZ AKTĪVAI PALĪDZĪBAI UN ATBALSTAM.

LAIPNĪBA MUMS PALĪDZ VEIDOT POZITĪVAS UN VESELĪGAS ATTIECĪBAS AR CITIEM, VIEGLĀK RISINĀT PROBLĒMAS, MAZINĀT STRESU UN VEICINA LABU SADARBĪBU GAN PERSONĪGAJĀ, GAN PROFESIONĀLAJĀ DZĪVĒ.
Milzīgs paldies skolēnu pašpārvaldes 6.-9.klašu skolēniem par komandas darbu un izturību!