7.a klase "Neredzamajā pasaulē"

2.novembrī 7.a klase sadarbībā ar Latvijas skolas soma projektu apmeklēja "Neredzamo pasauli". Apmeklējuma laikā klase, sadalīta grupās, pilnīgā tumsā izstaigāja piecas ikdienišķas vietas neredzīga gida pavadībā - dzīvojamo istabu, muzeju, veikalu, ielu un kafejnīcu, kur bija jāatpazīst dažādi priekšmeti un skaņas, izmantojot tausti, dzirdi, ožu, jo tumsā nebija iespējams ko redzēt.

Nodarbība ļāva iejusties neredzīgu cilvēku ikdienā, kas nebūt nav vienkārša, kā arī apmeklējuma beigās tika dota iespēja skolēniem uzdot dažādus interesējošus jautājumus par neredzīgu cilvēku ikdienu.

"Neredzamā pasaule" ir ļoti labs veids, kā iemācīties ar empātiju izturēties pret savādākiem cilvēkiem, kuriem nav dota kāda no maņām, jo ar praktisku pieredzi cilvēki iegūst izpratni, cik sarežģīti un pat bīstami ir paveikt to pašu pārvietošanos pa ceļu, ja Tu neredzi.