Līderības un uzņēmējdarbības programma “Future Heroes”

Līderības un uzņēmējdarbības programma “Future Heroes”

      Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno meiteņu līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu Future Heroes.
      5.oktobrī sākās pieteikšanās atlases kārta uz līderības un izaugsmes programmu "Future Heroes" ceturto sezonu, kuras laikā tika uzņemtas divas 10.a klases skolnieces Sofija Prohorenkova un Elīna Kokarēviča.
      Šīs programmas ietvaros 50 jaunietes no visas valsts vecumā no 14 līdz 17 gadiem iegūs iespēju attīstīt līderības prasmes, apgūt darba tirgū pieprasītās prasmes, stiprināt starpkultūru dialogu starp dažādu Latvijā dzīvojošu nacionalitāšu jaunietēm un kopienām, strādājot komandās, piedalīties praktisku projektu izveidē un īstenošanā.
20.oktobrī notika pirmā "Future Heroes" programmas klātienes tikšanās - Idejas un komandas veidošana un Anastasijas Somoilovas motivējošā runa. Šīs nodarbības ietvaros no 50 jaunietēm tika izveidotas 10 komandas, kuras jau drīzumā sāks veidot savu projektu.

Futureheroes1

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.