Ukraiņu skolēni Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā

15. novembrī mūsu skolas ukraiņu bērni devās uz Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju, kurš atrodas senajā Lielvārdes muižas klētī Daugavas krastā jau kopš tā atklāšanas 1970. gadā.

Šī ir vieta, kur var ne tikai iegūt informāciju par latviešu tautas varoni Lāčplēsi, eposa autoru Andreju Pumpuru, par Lielvārdi un Lielvārdes jostu, bet arī pašam uz brīdi kļūt par Lāčplēsi, Laimdotu, Andreju Pumpuru, apsiet sev Lielvārdes jostu un, protams, izcīnīt spraigo cīņu starp Lāčplēsi un Tumšo bruņinieku.

Muzeja nodarbībā skolēni guva izpratni par mūsu valsts novembra nozīmīgo dienu – Lāčplēša dienu.