Ziemassvētku labdarības akcijas

Ziemassvētku labdarības akcija
“Dāvināt prieku!” 2023

Dāvināsim prieku mūsu skolas 1.-3. (un 4).klašu skolēniem, gatavojoties Ziemassvētkiem!

Kopā varam sarūpēt jaunas un mazlietotas (labā stāvoklī) kancelejas preces, grāmatas, saldumus, spēles, somas, apavus, virsjakas, cepures, šalles, cimdus…u.c.!

!!! Lūdzam sagādātās dāvanas nodot sociālajai pedagoģei Rasmai Cīrulei līdz 18. decembrim (303.kabinetā)!

Pateicībā un vēlot gaišu
Ziemassvētku gaidīšanas laiku,
Rasma Cīrule, Irīda Morozova un Rīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvalde!

Ziemassvētku gaidīšanas akcija
“Vairo prieku!” 2023

Sadarbībā ar Radošo apvienību jauniešiem TREPES un mūsu skolas 1. - 5. klašu skolēniem, skolotājiem un vecākiem sarūpēsim dāvanas 3 dzīvnieku patversmēm!

• * 1.abc klases - Līgas Lerhas kaķu namiņš - 23 kaķīši (sedziņas, paklājiņi, paladziņi, cementējošās smiltis, sausā barība, mantiņas, kastītes, trauciņi u.c. kārumiņi)
  • * 3.abc klases - Martas Ringas kaķu namiņš - 25 kaķīši (sedziņas, paklājiņi, paladziņi, cementējošās smiltis, sausā barība, mantiņas, kastītes, trauciņi u.c. kārumiņi)
  • * 2.abcd un 5.abc klases – Ventspils rajons, Ugāle, Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ar sirdi delnā" - 110 sunīši un 25 kaķīši (kaķēnu un suņu sausā pārtika, smiltiņas (cementējošās), sedziņas, paklājiņi, citi kārumiņi, kā arī JAUNAS, LABAS MĀJAS kaķīšiem, ziedojumi zālēm  slimajiem kaķīšiem un suņiem)

Lūdzam sarūpēt dāvaniņas līdz 19. decembrim un tās nogādāt  105.kabinetā!

Pateicībā un vēlot gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku,
Radošā apvienība jauniešiem TREPES un Rīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvalde!

Ziemassvētku gaidīšanas akcija
 “Vairo prieku!” 2023

Sadarbībā ar Radošo apvienību jauniešiem TREPES un mūsu skolas 6.-12. klašu skolēniem, skolotājiem un vecākiem sarūpēsim dāvanas 22 vientuļiem senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī mūsu skolas 3 skolotājiem- senioriem!

Prieks būtu par dažādiem gardumiem, šokolādi, kakao, vafelītēm, konfektēm, medu, ievārījumu, cepumiem, zefīru, vitamīniem, kafiju, tēju, kalendāriem, šampūnu, ziepēm, adītām zeķēm, plediem un citām siltām lietām.

Vientuļo senioru un cilvēku ar invaliditāti saraksts un klases, kuras uzņemsies sarūpēt dāvanas:

1.

BorIss Ļubickis                   81 g.

6.c

2.

Māra Dreimane                 64 g.

3.

Ludmila Andersone          72 g.

6.a

4.

Viktors Kigitovičs               59 g.

5.

Tamāra Utkina                   77g.

7.c

6.

Rita Vainovska                   86 g.

7.c

7.

Ludmila Oņiščenko           68 g.

7.a

8.

Valērijs Asadčijs                48 g.

7.a

9.

Jevģēnija Zavadska           92 g.

Un mūsu skolas skolotāji – seniori: Broņislava Ivanāne, Aīda Drulle, Melita Niedrāja

9.a

10.

Valērijs Volkovs                81 g.

11.

Jekaterina Jefremova      87 g.

12.

Ludmila Kozlova               71 g.

9.c

13.

Svetlana Vakareva           84 g.

9.c

14.

Viktors Isakovs                  69 g.

8.a

15.

Karīna Eņģele                    81 g.

8.a

16.

Regīna Kožuhova              67 g.

17.

Edgars Bogdanovs            53 g.

8.c

18.

Gaļina Žolobova                68 g.

8.c

19.

Inta Spriņģe                       78 g.

10.a

20.

Tamāra Tverdohļeba        85 g.

21.

Vjačeslavs Stepaniščevs   65 g.

11.a

22.

Oļegs Zaicevs                     59 g.

12.a

Lūgums pie dāvanām klāt pielikt apsveikuma atklātni, vai arī kādu zīmējumu (ar vēlējumu, minot skolu un klasi) un norādi, kuram cilvēkam tā ir sagatavota - uzrakstīt vārdu, uzvārdu.

Lūdzam sarūpēt dāvaniņas līdz 19. decembrim un tās nogādāt 105.kabinetā!

Mūsu sarūpētās dāvanas nodos biedrības “Trepes” brīvprātīgie un sociālie rehabilitētāji Ziemassvētkos!

Pateicībā un vēlot gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku,
Radošā apvienība jauniešiem TREPES un Rīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvalde!