Pie 2.acd klašu skolēniem viesojas folkloras kopa

11.decembrī - gaidot Ziemassvētkus, pie 2.acd klašu skolēniem ar spēlēm, mīklām, rotaļdančiem, rotaļām uz Muzikālu nodarbību viesojās un ar skolēniem ieskandināja Ziemas saulgriežus folkloras kopa.

Kultūras mantojums sevī ietver daudz dažādu rotaļu, spēļu un danču, kas nodrošina pilnvērtīgu gan lielās, gan sīkās motorikas attīstību un nostiprināšanu. Norisi ievada īsa saruna ar skolēniem par konkrēto gadskārtu, ieražām, ticējumiem un svētku nozīmi, kopā tiek iemācīta un izdziedāta dziesma, kas raksturīga konkrētajai gadskārtu norisei. Dalībnieki tiek iesaistīti rotaļās un dejās, pirms katras no tām īsi izstāstot norisi un to ierādot. Rotaļas un dejas tiek izvēlētas atbilstošas konkrētajiem svētkiem, gadalaikam un vecumposma spējām. Otrklasnieki tiek iepazīstināti ar raksturīgākajiem latviešu tautas mūzikas instrumentiem, kurus spēlē norises vadītāji.