Ziemassvētku pasākumi “Ziemassvētku sajūtās…”

Ziemassvētki klāt,
Pavisam tuvu Jaunais gads.
Daudz laba paspēt izdarīt
Un paldies visiem pasacīt!

Šajā dienā tika rīkoti trīs bagātīgi un dažādi Ziemassvētku pasākumi: plkst. 11.00 2.-3.klašu skolēniem un mūsu kaimiņu pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri ieradās kopā ar savām audzinātājām un auklītēm; plkst. 13.10 7.-8. un 5.a klases skolēniem un plkst.18.00 tradicionāli 1.klašu skolēni un viņu vecāki bija aicināti vakara koncertā. Skatītāji bija ieradušies kuplā skaitā gan vecāki, gan māsas un brāļi, gan kāds no vecvecākiem.
       4.-6.klašu skolēniem bija Ziemassvētku diskotēka 18.decembrī ar svētku priekšnesumiem, spēlēm, dejām un loteriju- visiem patika.
       Paldies mūsu skolas pašdarbības kolektīviem un skolotājiem, kuri piedalījās Ziemassvētku pasākumos:

- 1., 2., 3., 4.-5., 6.-8.klašu audzēkņu un vidusskolēnu TDK “Pasaciņa”, skolotājas Zane Kristiāna Jozefa un Sigita Bukovska
- mūsdienu deju grupa “Okey”, skolotāja Inguna Cakule
- 1.-4. klašu koris, skolotāja Sanita Blīve
- 5.-9.klašu koris, skolotāja Ilona Prenass
- 3.-4.klašu skolēnu teātra pulciņa skolotāja Sofija Komurņicka (teātra uzvedums “Dāvaniņa”)

Paldies Ziemassvētku Rūķim skolotājai Evai Burvānei, 2.c un 2.d mazajiem rūķīšiem un 2.d klases audzinātājai Dacei Sadovskai par atbalstu, rūķošanos un apsveikumiem!
     Paldies par sagatavotajiem dziesmu priekšnesumiem 7.c klases meiteņu grupai un klases audzinātājai Rūtai Hermanei, 9.c klases jauniešu grupai un klases audzinātājai Elgai Liepiņai, direktores vietniekam saimnieciskajos jautājumos Mārim Līdumam, kurš dziedāja un spēlēja ģitāru, koncertmeistaram Gintam Žilinskim par skaistajiem klavierpavadījumiem un priekšnesumiem, kā arī 7.a klases audzēknei Ancei Ievai Dubaņēvičai, kura uzrakstīja dzejoli “Ziemassvētku gaismā” un to arī pati runāja!
      Katra pasākuma noslēgumā visi kopā dziedājām dziesmu “Zvani un sveces” (vārdu autors: Guntars Račs, komponists: Raimonds Pauls) un vēlējām cits citam Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!