Ziemassvētku gaidīšanas akcija “Vairo prieku!” dzīvnieku patversmēm

Ziemassvētku gaidīšanas akcija “Vairo prieku!” dzīvnieku patversmēm

      Sadarbībā ar Radošo apvienību jauniešiem TREPES un mūsu skolas 1.-5.klašu skolēniem, skolotājiem un vecākiem arī šogad sarūpējām bagātīgas dāvanas 3 dzīvnieku patversmēm!

Kas tika sarūpēts?

Kaķu un suņu sausā pārtika, konservi, smiltiņas, sedziņas, paklājiņi, mantiņas, kastītes, trauciņi, pavadas, kakla siksnas un daudz, daudz dažādi kārumiņi. Vēl divas mājiņas kaķiem un ziedojumi zālēm  slimajiem kaķīšiem un suņiem. 20.decembrī visas dāvanas tika nodotas apvienības “Trepes”  brīvprātīgajiem.

Skolēnu pašpārvalde skolā organizēja gan labdarības akcijas, gan vāca ziedojumus dzīvnieku uzturēšanas uzlabošanai. Akcijā tika savākti 73 EUR. 30.decembrī Radošās apvienības jauniešiem “Trepes” brīvprātīgie organizēja braucienu kopā ar mūsu skolēnu pašpārvaldes jauniešiem Alisi (9.c), Katrīnu, Markusu (9.b), Evelīnu, Samantu (7.c), lai nodotu mūsu skolas savāktās Ziemassvētku dāvanas un citiem privātiem ziedotājiem, kā arī akcijā saziedoto naudu Dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Ar sirdi delnā” (Ventspils rajona, Ugālē).

“Uz Ugāli mēs braucām ar busiņu kopā ar apvienības “Trepes” brīvprātīgajiem Ramonu, Ilzi, Kasparu un Aladinu. Ceļš bija garš, tomēr interesants… Pa ceļam vēl iebraucām veikalā, lai nopirktu produktus zupas vārīšanai. Ugāles dzīvnieku patversmē mums gāja ļoti jautri, jo bija iespēja paspēlēties ar suņiem un kaķiem, kā arī drīkstējām viņus vest garākā pastaigā, kas nemaz nebija tik vienkārši. Lija lietus, bija mitrs un auksts, bet tas mums netraucēja. Mēs jautri pavadījām laiku. Kamēr staigājām ar suņiem, tikmēr Ilze ar Aladinu bija uztaisījuši ļoti gardu zupu, ko vēlāk ēdām visi kopīgi pie galda. Dienas beigās sveicām un apdāvinājām tos cilvēkus, kas tur uzturējās un bija patversmes darbinieki-brīvprātīgie, kas rūpējās par dzīvniekiem, deva tiem ēst, siltināja suņu un kaķu mājiņas.

Man ļoti patika šī mazā ekskursija, tā bija neaizmirstama, suņi bija ļoti draudzīgi un cilvēki, kas tur brīvprātīgi uzturas, arī bija ļoti jauki un sirsnīgi.

Neparasti, ka Aladins no savas darba vietas bija paņēmis līdzi krūzīti, uz kuras bija sirds un delna, kas bija interesanta sakritība ar patversmes nosaukumu “Ar sirdi delnā”, tāpēc krūzīte arī bija kā dāvana dzīvnieku patversmei.”, savās domās un iespaidos dalījās Alise Martinova 9.c

https://www.facebook.com/NVOTrepes?locale=lv_LV .

Bildes no kaķu namiņiem -https://www.facebook.com/photo/?fbid=763316412503848&set=a.558827102952781&locale=lv_LV

https://www.facebook.com/photo?fbid=763362739165882&set=pcb.763362889165867&locale=lv_LV

Dāvanas senioriem -https://www.facebook.com/photo/?fbid=763995699102586&set=pcb.763995895769233&locale=lv_LV

              Patiess prieks par Ziemassvētku dāvanām, kartītēm, zīmējumiem un vēlējumiem, dažādiem gardumiem  un siltām lietām dzīvniekiem!

              Visiem sirsnīgs un milzīgs paldies par sapratni, atbalstu un sarūpēto!

0google photo

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.